niedziela, 23 sierpnia 2015

WIDEO: ZMIANA KLIMATU ZACZYNA SIE NA TALERZUNich mi nikt nie opowiada, że wegetarianie chcą na siłę spowodować, że z dnia na dzień ludzie przestaną jeść zwierzęta. Jest to trwający od wielu lat proces, którego już nie da sie powstrzymać. Wegetarian z wyboru w krajach cywilizowanych jest kilka procent, ale z dnia na dzień ich przybywa. Zanim przyjdzie ten dzień, kiedy większość populacji ludzkiej ograniczy produkty pochodzenia zwierzęcego należy sobie uświadomić, jak wiele tych produktów sie marnuje, bo stale wzrasta ich produkcja, a spada ich jakość, co nie służy zdrowiu tych ludzi, którzy po nie sięgają oraz środowisku, które ponosi straty wywołane ekspansywnym działaniem pazernego człowieka. 
Jeśli producenci nie przyjmą tego do wiadomości będą ponosić coraz większe straty, bo nikt nie będzie chciał jeść tego, co przyczynia się do szkód dla zdrowia ludzi i środowiska. 
Masz wybór, idziesz do sklepu i oddajesz im swoje często ciężko zarobione pieniądze, a możesz je oddać komu innemu, komuś kto nawet jeśli dzięki tobie zarabia, to dba o twoje zdrowie i stan 
środowiska. 

źródło filmu www.youtube.com kanał "Klimatyczna edukacja"