sobota, 21 lutego 2015

ZAMIAST WODY MINERALNEJ ZE SKLEPU

Głośno się już się mówi o szkodliwym działaniu BPA w butelkach, w których zamykana jest tzw. woda mineralna ze sklepu, a głównie o szkodliwym wpływie BPA i innych chemikaliów na układ hormonalny. Ale ponieważ głównym moim celem jest zachęcać, a nie straszyć opowiem moją historię :)

Jakiś czas temu, kiedy już interesowałam się zdrowiem (bo tego wymagała moja dotychczasowa profesja i pasja do naturalnych i holistycznych metod metod leczenia), ale jeszcze nie byłam zawodowym dietetykiem, zastanawiałam się nad tym, dlaczego nie lubię wody mineralnej ze sklepu. Woda wydawała mi się jakaś dziwnie "sucha" i po otwarciu butelki i wypiciu szklanki, reszta wody lądowała w lodówce i po kilku dniach nadawała się tylko do podlania kwiatów.

Na studiach poznałam Beatkę, która zajmuje się analizą kropli krwi pod mikroskopem i pomaga odzyskać zdrowie ludziom za pomocą produktów Coral-Club. To ona dała mi kilka saszetek "koralówki" i po kilku czy kilkunastu dniach odkryłam jej dobroczynne działanie: czuje się niemal od razu cyrkulację wody w organizmie, bo niemal od razu zmienia się częstotliwość wizyt w toalecie, znikają obrzęki pod oczami i inne mniejsze a z czasem większe obrzęki. To znak, że organizm wykorzystał wodę, którą otrzymał, a nie tylko przepuścił ją przez siebie.


Firm MLM sprzedających suplementy i inne artykuły zdrowotne jest wiele. Jestem raczej odporna na ochy i achy dystrybutorów, bo wiem, że większość z tych produktów broni się bardzo dobrze jakością, wiele jest w składzie i działaniu bardzo do siebie podobna i każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.


Ale czegoś takiego jak "koralówka", tak przydatnego i tak kompatybilnego z innymi kuracjami nie ma nikt :)


Coral-Mine to koncentrat minerałów ze zmikronizowanego, pozyskiwanego bez szkody dla środowiska piasku koralowego, zawierający ponad 70 dobrze przyswajalnych minerałów, w tym przede wszystkim wapń i krzem, tak bardzo potrzebny wegetarianom.


Opakowanie Coral-Mine zawiera 10 lub 30 maleńkich saszetek z proszkiem koralowym. Należy jedną włożyć do dzbanka z 1 -1.5 l wody. i po kilkunastu minutach mamy znakomitą wodę mineralną o odpowiednim pH i właściwościach wody żywej. Dobrze jest dodać do niej odrobinę gorącej wody z czajnika i uzyskamy jeszcze lepszą dla organizmu wodę w temperaturze ciała, bo taka jest lepiej wchłaniana przez komórki


Dowiedz sie również DLACZEGO NALEŻY PI Ć DOBRĄ WODĘ
Jest to sztandarowy, opatentowany produkt firmy Coral- Club działającej w systemie MLM


Bardzo serdecznie polecam. :)


Aby cieszyć się jej właściwościami, zapisz się do klubu użytkowników Coral-Club korzystając z mojego linku polecającego, który znajduje się TUTAJ


Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety.


Opracowane n.podst www.coral-club.com/pl i katalogu produktów Coral-Club

*********

  • Jeśli masz pytania odnośnie polecanego w artykule produktu 
  • potrzebujesz pomocy dietetyka 
  • masz pomysl na współpracę 
Zapraszam do kontaktu
  • przez link do mojego profilu w DietDoktor w prawym górnym rogu bloga mozesz zamowić sobie konsultacje online 
  • jesli wolisz, mozesz napisać korzystajac z formularza
  • albo zadzwonić: 606941369